Ręcznie robione świece woskowe – pomysł na wyjątkowy prezent

Strona głównaModa, Lifestyle

Ręcznie robione świece woskowe – pomysł na wyjątkowy prezent

Ponadczasowa troska o grób
Informacje o filmie Jurassic World Dominion. Gdzie obejrzeć?
Skąd się bierze suchy lód?

Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby? Doskonałym pomysłem na niezwykłe upominki jest rękodzieło. Produkty handmade są świetnym prezentem, gdy chcemy pokazać obdarowanej osobie, że uważamy ją za osobę wyjątkową. A doskonałym pomysłem na prezent niemalże na każdą okazję i niemal dla każdego – kobiety, mężczyzny, osoby młodszej i starszej – będą wyjątkowe ręcznie robione świece z wosku pszczelego.

Co wyróżnia ręcznie robione świece z naturalnego wosku? Po pierwsze mają one szczególny wygląd, kolor oraz zapach, które odróżniają je zarówno od najpowszechniejszych świec parafinowych, ale także od innych – jak np. świec rzepakowych czy sojowych. Mają też – w odróżnieniu od innych świec – pozytywny wpływ na nasze zdrowie.

Świece woskowe wyróżnia też to, że palą się jasnym, pełnym płomieniem, a zwłaszcza tym, że dym palących się świec emituje łagodny aromat miodu – można powiedzieć, że są więc naturalnymi świecami zapachowymi! Dzięki temu nie tylko mają zdolność oczyszczania powietrza, ale także korzystnie wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i dzięki temu osobom cierpiącym na choroby układu krążenia, nerwowego i oddechowego pomagają w szybszym powrocie do pełni zdrowia. Ponadto palące się świece woskowe mają zdolność do likwidowania zapachu dymu z papierosów oraz innych intensywnych i nieprzyjemnych zapachów.

Świece ręcznie wykonane – podobnie jak wszystkie inne produkty handmade – charakteryzuje to, że zazwyczaj są wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Twórcy rękodzieła dbają o każdy detal przy wykonywaniu swoich produktów i naprawdę jest mało prawdopodobne, żeby wytwórca świec woskowych używał do ich robienia słabej jakości wosku pszczelego i innych materiałów.

Ponadto – co też jest charakterystyczne dla produktów ręcznie robionych – ręcznie robione świece występują w bardzo wielu formach i wzorach: są świece duże, małe, klasyczne, figlarne, z wyjątkowymi, różnorodnymi zdobieniami, występują niemal w każdej formie jaką możemy sobie tylko wyobrazić!

Pamiętajmy też, że ręcznie robione świece z naturalnego wosku pszczelego, to produkt naprawdę z górnej półki. Świece woskowe to najdroższe świece na rynku, ale i są produktem najbardziej szlachetnym. Kupując takie świece, miejmy świadomość, że do naszych rąk trafia produkt naprawdę elitarny.

Zobacz ręcznie robione świece w serwisie z rękodziełem ArtWitryna.pl

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0