W jakim banku najlepiej wziąć pożyczkę?

Strona głównaARTYKUŁ SPONSOROWANYBiznes, Finanse

W jakim banku najlepiej wziąć pożyczkę?

Skuteczne poszukiwanie mobilnej wulkanizacji w Katowicach
Obsługa kampanii reklamowej – jak znaleźć profesjonalną firmę?
Gdzie przystosować samochód w oprzyrządowanie dla niepełnosprawnego kierowcy?

Szukając banków gotowych do udzielenia kredytu, większość klientów ogranicza się do sprawdzenia oferty jedynie tego banku, w którym prowadzą rachunek bieżący. Nie zawsze jest to jednak opłacalne rozwiązanie, gdyż często zdarza się tak, że konkurencyjne banki są w stanie zaoferować o wiele dogodniejsze warunki kredytowania. Dzieje się tak bardzo często, gdyż banki w ten sposób chcą przyciągnąć do siebie klientów.

Gdzie szukać najlepszej oferty kredytowej?

Większość banków jest w stanie zaoferować preferencyjny kredyt osobom, które nie posiadają w nim konta bankowego. Niekiedy wymagają jedynie założenia konta, jednak jest to przeważnie konto darmowe i niewymagające wnoszenia żadnych opłat za prowadzenie bieżącego rachunku. Niekiedy można zaoszczędzić w ten sposób nawet kilka punktów procentowych w stosunku do oferty ze swojego banku, z którego się na co dzień korzysta. Wystarczy przejść się po kilku placówkach konkurencyjnych banków i poprosić o przedstawienie aktualnej oferty kredytowej.

W jakim banku najlepiej wziąć pożyczkę?

Bank, to słowo klucz – nie powinien być to parabank. One zazwyczaj oferują szybkie pieniądze, ale ich zdobycie jest obarczone wieloma konsekwencjami, w tym wysokim oprocentowaniem. Najlepiej wiec korzystać z banku, w którym posiadamy konto. Taki bank z pewnością będzie w stanie przygotować atrakcyjną ofertę. Choć może mu to zając więcej czasu, z pewnością warto poczekać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0