Magiczna 18

Strona głównaModa, Lifestyle

Magiczna 18

Czym mogą być spowodowane zaburzenia erekcji?
Z czego wynika popularność nadruków firmowych na odzież?
Dlaczego warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej?

Kiedy przychodzi czas 18 urodzin, poziom podekscytowania często sięga granic. Cóż, niemal każda dziewczyna marzy o wyprawieniu hucznej imprezy i zaproszeniu mnóstwa gości. Wtedy do rozstrzygnięcia pozostaje jedynie kwestia sukienki…

Jaką sukienkę wybrać?

Nie jest to temat łatwy, wiadomo też, że bardzo indywidualny. Ale kilka wskazówek może być uniwersalnych i pomocnych w wyborze idealnej sukienki na 18 urodziny. Pierwszą z nich będzie postawienie na klasykę. Wydawać by się mogło, że to, co klasyczne, jest nudne i mało oryginalne, lecz nic bardziej mylnego. Nie bez powodu jest to klasyka 🙂 Stawiając na mało wymyślny krój i kolor, zdecydowanie łatwiej będzie nam dopasować ubranie do naszej figury i profilu kolorystycznego, a przede wszystkim, będziemy mieć w czym wybierać.

Kiedy już znajdziemy naszą sukienkę, czyli bazę stroju, przychodzi czas na dobór dodatków. I tutaj możemy poszaleć i puścić wodze fantazji, a to wszystko właśnie dzięki bardzo uniwersalnej bazie. Wybór dodatków jest bardzo przyjemny i można się tym naprawdę dobrze bawić. Postawimy na błyszczącą torebkę z koralików, unikatową, ciężką biżuterię, a może przyciągające uwagę niecodziennym kolorem buty? Warto rozważyć także takie elementy garderoby jak rajstopy w oryginalny deseń, rękawiczki, apaszkę wplecioną we włosy czy szeroki pasek z mieniącą się klamrą. 

No dobrze, strój gotowy, a to oznacza, że teraz czas na makijaż. Zdecydowanie lepiej zaplanować go wcześniej i wypróbować, czy będzie pasował do całości. Wtedy będzie jeszcze możliwość bezstresowej modyfikacji koloru czy intensywności.

Co dalej?

Jeśli tylko starczy nam czasu, warto zadbać o odpowiednie udekorowanie miejsca imprezy. A może będzie to spotkanie tematyczne? W każdym wypadku należy pamiętać, że klimat miejsca jest bardzo ważny i może naprawdę dużo zmienić (także w kwestii zaprezentowania siebie i swojej wymarzonej sukienki). A przecież chodzi o to, żeby wszyscy goście dobrze się czuli.

Na koniec pozostaje nam tylko wspaniale się bawić!

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0