Jak działają sterydy na masę mięśniową?

Strona głównaAktywność

Jak działają sterydy na masę mięśniową?

Skuteczne poszukiwanie mobilnej wulkanizacji w Katowicach
Dubaj – kraj perspektyw i gorących kurortów
Holowanie auta we Wrocławiu i koszt tej usługi

Sterydy anaboliczne, czyli anaboliki, to specjalne substancje, które zażywane są po to, aby wspomóc przyrost masy mięśniowej. Bardzo często stosują je kulturyści, sięgają po nie także osoby trenujące amatorsko, którym zależy na spektakularnym efekcie. Jak anaboliki działają na masę mięśniową?

Na czym polega działanie anabolików?

Sterydy to substancje, które wykazują działania anaboliczne. Sprawiają, że dochodzi do szybkiego i znacznego przyrostu masy ciała, która ma charakter beztłuszczowy. Stosowanie anabolików to czyste mięśnie, a więc to, na czym zależy wszystkim osobom trenującym. Wpływają one na proces syntezy białek, co prowadzi do wzrostu siły mięśni, a ostatecznie ich przyrostu. Co ważne, sterydy anaboliczne sprawiają, że zwiększa się też wytrzymałość mięśni, co przekłada się na długość treningu, poprawia się też zużycie tlenu.

Jakie korzyści przynoszą anaboliki?

Decydując się na stosowanie anabolików, zyskuje się nie tylko bardziej rozbudowane mięśnie. Odpowiednio dobrane sterydy anaboliczne sprawiają, że możliwy jest dłuższy trening – o tym już wspomnieliśmy. Anaboliki sprawiają także, że mięśnie szybciej się regenerują. W efekcie można ćwiczyć częściej, co z kolei prowadzi do osiągnięcia lepszych efektów. W organizmach osób stosujących sterydy anaboliczne zachodzi zwiększona produkcja krwinek czerwonych. To właśnie dzięki temu krew może efektywniej transportować tlen do komórek budujących nasze działo.

Jak stosować sterydy na masę mięśniową?

Przeciętny cykl sterydowy trwa od sześciu do około dziesięciu tygodni. Przez ten czas stosuje się preparat, przestrzegając zaleceń producenta. Następnie niezbędna jest przerwa, która powinna trwać kilka tygodni. Możliwe jest także zażywanie anabolików według modeli piramidy. Niezależnie od tego, jak planujemy zażywać sterydy, dzisiaj można postawić na sterydy online. Jeśli chodzi o sterydy cennik, to ceny są bardzo różne.

Dzięki sterydom można szybko zbudować pożądaną masę mięśniową. Decydując się na sterydy cennik można znaleźć bez problemu. Zróżnicowane ceny sprawiają, że każdy znajdzie preparat dla siebie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0