Czy Donald Tusk będzie kandydował jako prezydent?

Strona głównaARTYKUŁ SPONSOROWANYTech, Media

Czy Donald Tusk będzie kandydował jako prezydent?

Jak dobrać materac do spania?
Jak zwiększyć sprawność odciągów przemysłowych?
Jakie są rodzaje rolet zewnętrznych?

Wielu analityków politycznych bardzo by chciała aby Donald Tusk przystąpił do wyścigu o fotel prezydenta. Wpływa na to wiele czynników. Jednym z nich są na pewno słabi kandydaci Koalicji Europejskiej, natomiast z drugiej strony Donald Tusk byłby zdecydowanie największym zagrożeniem dla Andrzeja Dudy który w ostatnim czasie zyskuje coraz mniejsze poparcie wśród ludzi.

Czy Donald Tusk miałby realne szanse na fotel prezydenta?

Wydaje się, że na ten moment jest to najmocniejszy polityk opozycji, którego sukcesy są znane nie tylko na terenie naszego kraju ale także i na terenie całej Europy. Donald Tusk to wyjadacz polityczny, który podobnie jak Jarosław Kaczyński, jest bardzo ostrożny w swoich ruchach politycznych i mocno wyważony pod względem wypowiedzi jak i czynów. W skrócie jest to polityk z najwyższej półki, jaka w naszym kraju funkcjonuje na ten moment.

Andrzej Duda vs Donald Tusk

Na ten moment nie dowiemy się jak realne zagrożenie mógłby Donald Tusk zaoferować swojemu oponentowi. Z drugiej strony patrząc na aktualne sondaże i poparcie wszystkich kandydatów opozycyjnych można śmiało wydedukować iż Donald Tusk miałby spośród nich największe powodzenie. Powrót polityka już o Europejskich zasługach byłby bardzo ważny dla sektora pro europejskiego, który swoje głosy ma rozsiane po wszystkich kandydatach na urząd prezydenta Polski.

Jedno jest pewne. Taka konfrontacja z pewnością ożywiłaby wyborców i całą kampanię. Niestety tak nie będzie ze względu na zmianę w KO na Rafała Trzaskowskiego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0