W podwodnym świecie

Strona głównaZdrowie

W podwodnym świecie

Młodsza Skóra na Dłużej: Jak Optymalizować Opóźnianie Procesów Starzenia
5 miejsc, które warto odwiedzić w lato 2021
Skuteczne poszukiwanie mobilnej wulkanizacji w Katowicach

Oceaniczne głębie, morskie stworzenia i całe życie tętniące pod taflą wody jest dla nas wszystkich pasjonujące. Skąd się bierze ta fascynacja? Może ze świadomości jak tajemniczy jest to świat i jak mało jeszcze o nim wiemy, a może po prostu jego różnorodność, niesamowite barwy i kształty , tak bardzo nas przyciągają. Tych czynników jest pewnie wiele, ale jedno jest pewne podwodny świat niezmiennie nas zachwyca!

W Pastelowe Love również chcieliśmy zanurkować pośród zachwycającym, morskich stworzeń, dlatego stworzyliśmy naszą nową kolekcję – Podwodny Świat, która pozwoli na szybką metamorfozę pokoju dziecięcego, bez kosztownego i brudzącego remontu. Jest to świetna alternatywa dla wszystkich miłośników aranżacji wnętrz i trendów dekoracyjnych. Ponadto cała kolekcja powstała tak, aby idealnie ze sobą współgrała dzięki czemu możliwości aranżacyjne są ogromne, od małej przestrzeni w kąciku zabaw, aż po cały pokój dziecka. Naklejki na ścianę i plakaty z tej kolekcji to również małe dzieła sztuki, ponieważ powstały specjalną techniką – najpierw malowane są ręcznie przy pomocy farb akwarelowych, a dopiero później zamieniane na druk cyfrowy.

Unikalne naklejki z kolekcji Podwodny Świat można nakleić na ścianie o dowolnym kolorze, ponieważ wycięte są po obrysie, czyli nie posiadają tła. W tej kolekcji możemy znaleźć zarówno naklejki wieloelementowe, które pozwalają na zupełnie dowolną aranżację i świetnie wypełnią wolne przestrzenie na ścianach.

Jak również naklejki jednoelementowe o dużej powierzchni, które idealnie sprawdzą się w kąciku zabaw, za biurkiem czy nad łóżkiem. Nie dość, że cudownie dopełnią przestrzeń malucha to uchronią nasze ściany przez zabrudzeniem. W dodatku można je bez zastrzeżeń czyścić wilgotną szmatką, a to wszystko dzięki wierzchniemu pokryciu matowym laminatem, który w dodatku zabezpiecza naklejki przed zarysowaniami. Dzięki niemu naklejki są najwyższej jakości, bardzo trwałe i łatwe w naklejaniu.

Dopełnieniem całej kolekcji jest miarka wzrostu, której skala zaczyna się od 50, a kończy na 160 centymetrach, dzięki czemu przez długi czas pozwoli nam monitorować wzrost naszych dzieci.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0