Filmy Netflix – co aktualnie warto obejrzeć na platformie?

Strona głównaARTYKUŁ SPONSOROWANYRozrywka

Filmy Netflix – co aktualnie warto obejrzeć na platformie?

Codzienna pielęgnacja włosów
Z jakich materiałów mogą być uszyte kaszkiety?
Dlaczego warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej?

Platforma Netflix oferuje nam co chwile nowe filmy, dlatego też warto być na bieżąco z aktualną ofertą. W niej znajdziemy filmy netflix o bardzo dobrych ocenach, które mogą ucieszyć nasze oczy. Co aktualnie gigant z USA proponować będzie użytkownikom w Polsce? Zapraszamy do sprawdzenia!

Filmy Netflix w 2020 roku – jakie nowości są godne uwagi

Filmem który z pewnością zrobi na nas wielkie wrażenie w nowej ofercie będzie „Czarne Bractwo”. Jest to prawdziwa historia, która wydarzyła się w czasach rządy Ku Kux Klanu w Stanach Zjednoczonych. Dwóch czarnych detektywów postanowiło przerwać przygotowania tej organizacji, która miała na celu przejęcie stanu Colorado. Biorąc pod uwagę filmy netflix jest to bardzo mocna produkcja która z pewnością zostanie w pamięci większości widzom.

Filmy Netflix w maju – co ciekawego trafiło na ekrany?

Netflix pryzzwyczaił nas do zapełniania swojej kolekcji miesiąc w miesiąc. Oznacza to iż każdego miesiąca możemy spodziewać się zarówno nowości kinowych jak i starych klasyków do których widzowie chętnie wracają. Biorąc pod uwagę tą drugą kategorie jeśli chodzi o filmy netflix w maju będziemy mogli oglądać tak wspaniałe filmy jak Ted czy Blues Brothers.

Godne uwagi są również uzupełnienia serii filmów Harry Potter, które pozwolą nam powrócić do Hogwartu i znów poczuć moc magii.

Jak widać filmy Netflix są cały czas uzupełniane i dają nam szerokie pole do popisu względem swojej kinoteki. Pozostaje przedłużyć swój abonent i korzystać z magii filmów!

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0