Czy środki na potencję można kupić bez recepty?

Strona głównaZdrowie

Czy środki na potencję można kupić bez recepty?

Informacje o filmie Jurassic World Dominion. Gdzie obejrzeć?
Depilacja laserowa – kto nie może skorzystać z tej metody?
Romantyczny weekend we dwoje. Zaproszenie nad Bałtyk

Problemy z potencją ma wielu mężczyzn. Środki na potencję bez recepty można dzisiaj dostać bez większych problemów zarówno w aptece, jak i sklepach internetowych. Do leków na potencję, która można kupić bez recepty zalicza się między innymi Sildenafil. Preparat ten pojawił się na rynku już jakiś czas temu. Początkowo dostępny był wyłącznie na receptę. Obecnie można go kupić bez konieczności udawania się do lekarza. Sildenafil okazał się preparatem bardzo skutecznym. Należy więc do chętnie kupowanych środków na potencję.

Sildenafil – jak działa ten lek na potencję bez recepty?

Sildenafil to jednocześnie nazwa leku i substancji czynnej. Pozwala ona na osiągnięcie długotrwałego wzwodu. Preparat ten rozszerza naczynia krwionośne i sprawia, że do penisa może napływać znacznie więcej krwi. Zażywając Sildenafil, panowie mogą liczyć na silny i utrzymujący się nawet przez kilka godzin wzwód. Należy pamiętać, że te tabletki nie są skuteczne w każdym przypadku. Sprawdzają się jedynie wtedy, gdy problemy z erekcją mają podłoże naczyniowe lub neurologiczne. Jeśli problemy z erekcją wynikają z niskiego ciśnienia krwi lub są skutkiem zaniku ciał jamistych penisa, tabletki na potencję bez recepty nie będą skuteczne.

Czy są przeciwwskazania do stosowania Sildenafilu?

Sildenafil to bardzo bezpieczny lek na potencję bez recepty. Nie oznacza to jednak, że mogą stosować go wszyscy mężczyźni, którzy mają problemy z erekcją. Nie powinny po niego sięgać mężczyźni przed 18. rokiem życia. Przeciwwskazaniem do jego stosowania są także różnego rodzaju schorzenia. Jest to lek, którego nie można stosować przy nadciśnieniu tętniczym i chorobie niedokrwiennej serca. Także dopiero (do dwóch tygodni) co przeżyty zawał serca wyklucza możliwość stosowania Sildenafilu. Lek zażywa się na co najmniej godzinę przed planowanym stosunkiem. Zalecana dawka na dobę wynosi od 25 do 100 mg i nie należy jej przekraczać. Dawkę leku można zwiększyć tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem – nigdy nie można jej zwiększać na własną rękę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0